نام
دوربین مداربسته
برند
داهوا
کشور سازنده
Dahua Technology Co., Ltd

معرفی برند داهوا

معرفی کلی از این مجموعه وسیع

در این مقاله درنظر داریم برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این برند تامین کننده امنیتی، اطلاعاتی مرتبط با دوربین مداربسته داهوا و تاریخچه آن خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

Dahua Technology Co., Ltd یک پیشرو و ارائه دهنده خدمات هوشمند در زمینه اینترنت اشیاء (Internet of Things) و ویدئو محور با برقراری امنیت بصری در جهان است. براساس نوآوری های فناوری، داهوا تکنولوژی راه حل های امنیتی end-to-end (فرآیندی که یک سیستم یا خدمات را از ابتدا تا انتها بدون نیاز به دخالت شخص سوم به سرانجام می رساند و یک راه حل کامل عملکردی را ارائه می دهد)، سیستم ها و خدمات نهایی را برای ایجاد امنیت برای کاربردهای شهری، مدیریت شرکت و مصرف کنندگان ارائه می دهد.

نیروهای فعال

این مجموعه با بیش از 16,000 کارمند که بیش از 50٪ ظرفیت مجموعه برای تحقیق و توسعه (R&D) فعال هستند؛ فناوری داهوا دارای راه حل های امنیتی، محصولات و خدماتی است که در 180 کشور و منطقه به کار می رود. از زمان راه اندازی اولین DVR تولید شده 8 کاناله در سال 2002 توسط این مجموعه، داهوا تکنولوژی خود را وقف نوآوری فناوری کرده است و به طور مداوم سرمایه گذاری خود را با رقمی معادل حدود 10٪ از درآمد فروش سالانه خود را به تحقیق و توسعه افزایش می دهد. این شرکت همچنان به جستجوی فرصتهای نوظهور مبتنی بر فناوری های ویدئویی IoT (اینترنت اشیاء) می پردازد و در حال حاضر در زمینه بینایی ماشین (Machine Vision)، سیستم های کنفرانس ویدئویی، هواپیماهای بدون سرنشین حرفه ای، پلاک های الکترونیکی، شناسایی فرکانس رادیویی
 (RFID)، رباتیک و غیره فعالیت هایی در این زمینه ایجاد کرده است.

 

محدوده فعالیت

علاوه بر این، داهوا تکنولوژی بیش از 200 دفتر استانی در چین و همچنین 53 شرکت فرعی و نمایندگی در خارج از کشور دایر کرده است که مناطقی در قاره آسیا، آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا و مناطق دیگر را پوشش می دهد تا خدمات سریع و با کیفیتی را به مشتریان ارائه دهد. همچنین محصولات داهوا به طور گسترده در بازارهای اصلی مانند امنیت عمومی، ترافیک، خرده فروشی، بانکداری و دارایی و انرژی و غیره کاربرد دارند. از کاربردهای محصولات داهوا در پروژه های بزرگ در سطح جهانی می توان به موارد زیر اشاره کرد که تمامی این پروژه ها با راه حل های امینیتی و محصولات Dahua نصب و به بهره برداری رسیده است:

اهداف و تعهدات

داهوا با ماموریت "ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی باهوش تر" و متعهد بر این هدف، به منظور ارائه کیفیت و خدمات عالی به بازار، ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان، به ارزش اصلی خود "مشتری محور" پایبند خواهد بود و تلاش های بی وقفه برای ایجاد یک جامعه ایمن، هوشمند، راحت و کارآمد انجام می دهد.

 

دفتر مرکزی (Headquarters)

این شرکت در کشور پهناور چین در منطقه هانگجو پایتخت استان ژِیجانگ قرار دارد و از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده دوربین مداربسته است که تاسیس آن به سال 2001 برمیگردد.

 

فن آوری های اصلی

داهوا بالاترین کیفیت محصولات با جدیدترین فناوری را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در یک محیط امنیتی بیشتر و پر چالش تر ارائه می کند:

 

همکاران جهانی

این مجموعه در زمینه های مربوطه با تولیدکنندگان معتبر این صنعت همکاری می کند تا بهترین محصولات و راه حل های امنیتی را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

محصولات تولیدی

تولیدات کمپانی بزرگ داهوا شامل دسته بندی های زیر می شود :

 

انواع دوربین های مداربسته: 

تحت شبکه اقتصادی و مقرون به صرفه یا EZ-IP

حرارتی یا Thermal

چرخان و قابل گردش یا PTZ

آنالوگ HD یا HDCVI

تحت شبکه یا Network

 

دستگاه های ضبط تصاویر :

XVR

تحت شبکه یا NVR