نام
دوربین مدار بسته CCTV
برند
داهوا، هایواچ و ...
کشور سازنده
ایران

امروزه استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه و آنالوگ یا به طور کلی سیستم های حفاظتی نظارتی در ادارات، شرکت ها ، فروشگاه ها و … تبدیل به یکی از نیازهای اولیه و اساسی کسب و کارهای مختلف شده است.چرا که این تجهیزات می توانند به صورت نسبی امنیت اولیه برای کسب و کاری که هزینه های سنگین مادی و معنوی باری صاحبان آن داشته است ایجاد کنند.این تجهیزات به راحتی می توانند از هزینه هایی که در اثر حوادث ایجاد می شوند و گاها جبران ناپذیر خواهند بود جلوگیری کنند.

در کنار بحث امنیت، دوربین‌های مداربسته یا به عبارتی سیستم‌های مانیتوینگ تصویری امکان بالا بردن کیفیت خدمات و نظارت و کنترل بر نحوه عملکرد پرسنل و بالابردن بازدهی و راندمان کاری و همچنین ارائه خدمات بهتر به پرسنل را فراهم می‌کنند. چرا که صاحبان کسب و کار خصوصاً کسب و کارهای بزرگ امکان نظارت مستقیم، مستمر و حضوری بر وضعیت داخلی مجموعه تحت کنترل خود را نداشته و همین امر موجب وقوع حوادث نامطلوب و نارضایتی های داخلی می‌گردد. در حالی که با وجود این نوع سیستم ها و تجهیزات به راحتی می توان از وقوع چنین مسائلی پیشگیری کرده و سطح کیفیت در تمامی بخش ها و زمینه ها را در داخل مجموعه بالا برد.

یکی از بخش‌های مهم شرکت شایان رهنورد آریا در کنار دیگر خدمات، بخش دوربین مداربسته و یا سیستم‌های حفاظت تصویری می‌باشد. در این بخش کلیه خدمات مرتبط با فروش و نصب دوربین مداربسته در بالاترین سطح کمی و کیفی به مشتریان ارائه می‌گردد.

فروش و مشاوره و ارائه راهکار در تمامی زمینه های مرتبط با دوربین های مداربسته:
 

ارائه مشاوره در زمینه انتخاب نوع و مدل دوربین های مداربسته بر اساس نیاز مشتریان 
برآورد هزینه های خرید و نصب دوربین مداربسته با توجه به نیاز و بودجه مشتریان 
برآورد هزینه های نگهداری تجهیزات مرتبط با دوربین های مداربسته 
طراحی و اجرای پروژه های بزرگ و کوچک دوربین مداربسته، 
سیستم های حفاظت تصویری با کیفیت مطلوب و ضمانت 
اجرای پروژه های دوربین مداربسته تحت شبکه، دوربینهای آنالوگ، دوربینهای AHD  با برندهای معتبر بازار 
پیاده سازی انواع دوربین های مداربسته وایرلس و کابلی بر اساس نیاز مشتری 
سیستم انتقال صوت و تصویر بر روی شبکه و تلفن همراه 
عیب یابی و تعمیر دوربین های مداربسته تحت شبکه و تجهیزات جانبی آن 
قرارداد پشتیبانی و نگهداری دوربین های مداربسته تحت شبکه، سیستم های حفاظت تصویری و نگهداری دستگاههای نرم افزاری و سخت افزاری مربوطه به صورت سالیانه 
ارائه سرویس های انتقال تصویر، ضبط تصاویر، آرشیو تصاویر، بکاپ گیری از اطلاعات مربوطه.