نام
فروش، نصب و تعمیر انواع UPS
برند
کلیه برندهای استاندارد
کشور سازنده
ایران

فروش ، نصب و راه اندازی ، گارانتی و خدمات پس از فروش

 

   فروش انواع یو پی اس : 

انواع UPS

به طور کلی سه نوع یو پی اس در بازار می‌بینیم:

۱- یو پی اس آفلاین – Standby UPS

این نوع UPS، هنگام قطع برق و به عنوان منبع جایگزین فعال می‌شوند.

۲- یو پی اس آنلاین – Online UPS

با توجه به این‌که برق متناوب شهری در دستگاه‌های الکترونیکی به برق مستقیم تبدیل می‌شود، در سیستم آنلاین، برق ورودی بعد از یکسوسازی و تبدیل به ولتاژ مستقیم، و پس از تصحیح ورودی یعنی پاک سازی ورودی از نویز و احیاناً سطح ولتاژ ورودی، برای شارژ باتری استفاده می‌شود و خروجی باتری با بهره‌گیری از مبدل، مجددا به سیگنال سینوسی تبدیل می‌شود و چون این سیگنال کاملا باز تولید می‌شود، هچ گونه مشکلات برق شهری مانند نوسان و تغییر فرکانس را ندارد و کاملا سینوسی و ثابت است.

۳- یو پی اس تعاملی – Line Interactive UPS

در این مدل، مبدل همیشه در مدار وجود دارد و در صورت قطع برق، ورودی آن، باتری را تامین می‌کند. زمانی که برق شهر فعال است اینورتر و کانورتر باتری را شارژ می‌کنند و زمانی که برق شهر قطع شد این مجموعه به عنوان رزرو عمل می‌کند.

در این تکنولوژی، مبدل همیشه روشن است و هنگامی که توان منبع ورودی در بازه مجاز است، به شارژ باتری ها مشغول است و وقتی، توان ورودی از بازه مجاز خارج شود، پیوستگی توان خروجی، از مبدل و انرژی ذخیره شده باتری‌ها تامین می‌شود.

یو پی اس های آنلاین فقط در مواقعی مانند بروز نقص فنی ،OVER LOAD یا افزایش بیش از حد دما، به حالت BYPASS می‌روند.


نصب دستگاههاي UPS

خدمات نصب مي بايست با رعايت استانداردهاي بين المللي و رعايت اصول ايمني انجام گردد. در اين راستا پرسنل بخش نصب خدمات پس از فروش شرکت شایان رهنورد آریا ، خدمات ذيل را ارائه مي دهند :

1-    کارشناسی و بازدید حضوری از محل نصب یو پی اس
2-    بررسی کابل کشي قبلي موجود در محل مشتري جهت اطمينان از مناسب بودن سيم کشي براي نصب یو پی اس
3-     بازدید و ارائه پیشنهاد جهت اجرای کابل کشی ورودی و خروجی دستگاه یو پی اس
4-    تحویل و نصب و راه اندازي دستگاه ههای یو پی اس توسط کارشناسان مجرب واحد پشتیبانی

اهمیت سرویس و نگهداری UPS دوره‌ای (بويژه برای مراکز حساس)

مواردی از قبیل مراكز داده، مراكز تماس، بانك‌ها، بيمارستان­‌ها، کارخانجات و تجهیزات اداری همگی به دستگاه‌های یوپی اس با کیفیت نياز دارند تا از داده­‌ها و تجهيزات در هر زمان محافظت کنند. برای اینکه عملکرد یک دستگاه یو پی اس قابل اعتماد و پایدار باشد، نیاز به نگهداری مناسب، دوره­‌ای و پیشگیرانه دارد. داشتن یک برنامه منظم سرویس و نگهداری یو پی اس به همان اندازه انتخاب یک دستگاه UPS مناسب اهمیت دارد. 

سرویس و نگهداری UPS 

همه می دانیم که مراقبت از دستگاه های الکترونیکی در برابر اختلالات ناشی از توزیع و انتقال برق که گاها موجب سوختن دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی می شود اهمیت زیادی دارد.

دستگاه های UPS این مشکل را رفع کرده اند . اما باید بدانیم که دستگاه های یو پی اس خود نیز نیاز به نگهداری دارند که مجموعه ی  شایان رهنورد آریا نگهداری از یو پی اس را به خوبی انجام خواهد داد. شرکت شایان رهنورد آریا با فراهم آوردن تجهیزات به روز و تامین قطعات پشتیبان برای انواع دستگاه های یو پی اس ، شرایط بسیار مناسبی را جهت آزمودن و رفع عیب از دستگاه های یو پی اس ایجاد کرده است و بدین وسیله آمادگی خود را برای بستن قراردادهای خدمات، سرویس و نگهداری دوره ای تجهیزات برق اظطراری (ups) برای ارگانها، سازمان های دولتی، بانکها و شرکت ها اعلام می دارد.